Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fénylik állandóan az arcbőröm,...

Fénylik állandóan az arcbőröm, milyen alapozó lenne rá a legjobb, mert a bőrhibáimat viszont szeretném elfedni?!

Figyelt kérdés
Ha letisztítom a bőrömet,20 perc múlva már megint fénylik és olajos a bőröm...utálom ezt,mindent kipróbáltam,de sajnos örököltem is,szóval eddig semmi sem használt...
2010. jún. 19. 18:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Mattító alapozót ajánlok, a Vichynek vannak külön arcbőrre "szakosodott" alapozói, nézz utána. Ja és persze az alapozóra rakj még púdert is, ez fixálja a sminked, mattít és felszívja az izzadságot is. De nyáron inkább hanyagolt a sminket, mert leolvad rólad illetve a nap beleégeti a bőrödbe a festéket.
2010. jún. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Én Miss Sporty So Matte alapozót használok és erre Rimmel Lasting finish minerals ásványi púdert. Nekem tökéletesen bevált a kettő együtt. Szuperül fed, mattít. És sokáig bírja. :)

2010. jún. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszönömszépen a válaszaitokat:)

/kérdező/

2010. jún. 20. 08:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!