Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sajnos elég kevés, és vékonysz...

Sajnos elég kevés, és vékonyszálú hajam van, most vállamig ér. Lelapul, és ha összekötöm a fejbőröm kilátszik mostmár elég sok helyen. Milyen frizura állna nekem jól?

Figyelt kérdés

2018. júl. 31. 14:49
 1/6 anonim ***** válasza:
74%

[link]

Bob frizura. Elég sokféle van belőle, szerintem akinek kevés haja van ilyesmit érdemes választani.

2018. júl. 31. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

ilyenre van vágva most a hajam:

[link]


csak nyilván nekem nem áll így :S


valami tépettebb fazon? ami nem lapul le? nem tapad a fejbőrömre?

2018. júl. 31. 15:00
 3/6 anonim ***** válasza:
53%

Mindenkeppen reteges, kb allig ero bob peldaul.

Nem irtad, hogy milyen szinu, de vilagosabb arnyalat jot tenne, ugyanis ha sotet a hajad, akkor jobban kilatszik a fejbor, vilagosabb hajnal ez nem feltuno, nem hat olyan ritkasnak.

Semmikepp se egyenesitsd, sot, ha megoldhato, akkor inkabb nagyobb hullamokat kellene belevinni, de ugy, hogy a hajnne seruljon.

Mindenkepp volumennovelo termekeket hasznalj es az olajos apolokat inkabb keruld, mert az elneheziti, lelapitja a hajat.

Ugyanezert nem javasolt a hosszu, az lehuzza a hajtovet, amit inkabb emelni kellene.

2018. júl. 31. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ehhez, amit linkeltel inkabb pont, hogy dus es tomor haj kell, foleg elol. Hatul meg lehet is jatszani az alulrol retegezesnel, de ha elol nem dus es tomor a haj, akkor baromira lehuzza, lelapitja a hossza.

Tapasztalatbol mondom, nekem van hajam, vekonyszalu, de sok. Ennek ellenere egy even at probaltam ilyenre benoveszteni/bevagatni, tobbszor is nekifutottam, de megsem lett az igazi sohasem, mert pont, hogy elol nincs eleg tomege a hajamnam ehhez. A fodraszom elore mondta, sosem lesz olyan, mint ahogy akartam, de en azert kitarto voltam.

Ritka hajjal meg sem probalnam. Neked nem szolt a fodrasz?


En a helyedben keresnek egy olyat, aki nem csak vagja, amit kersz szo nelkul, vagy azt, amit epp szeret vagni, hanem aki valoban ert a szakmajahoz es megmondja neked elore, hogy max mit lehet kihozni a hajadbol es meg is csinalna.

2018. júl. 31. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! hasznos volt nagoyn. a fodrászom azt vágja amit mondok neki :S sötét hajam van, nemtudom merjem-e festetni, félek hogy még több kihullik.
2018. aug. 1. 06:18
 6/6 anonim ***** válasza:
Keress olyan fodrészt, akide ÉRTI a szaknéjét és NEM a vendég dönti el, milyen hajat készitsen.
2018. aug. 1. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!