Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van jelentősége annak, hogy...

Van jelentősége annak, hogy egyformán helyezkednek el az anyajegyeink?

Figyelt kérdés
A jobb kezemen megfigyelhető 4 db anyajegy ami egy szabályos vonalon helyezkedik el a kezem közepe tájékan kicsit slégan keresztezve a kezemet. Mikor kialakult is furcsáltam, hogy hogyan tud négy anyajegy ilyen szabályosan egy irányba állni. Viszont ezen a ponton még nem gondoltam bele komolyabban. Viszont észrevettem, hogy a párom kezén is ugyan úgy helyezkedik el pontosan 4db ugyan az a vonal pontosan olyan elhelyezkedésben van jelen. Kissé furcsának találom ezt és szeretném tudni mitől van. Viszont erre vonatkozó szakirományt sehol sem találtam.

2018. aug. 1. 08:22
 1/1 anonim ***** válasza:

Mellkasomon van két egyenlő oldalú háromszög alakzatban elhelyezkedő anyajegy csoport. Középvonaluk meghosszabbítása a szívem tájékán metszi egymást.

:)

2018. aug. 2. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!