Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Igaz, hogy 10% borravalót...

Igaz, hogy 10% borravalót illik adni a fodràsznak?

Figyelt kérdés
Holnap mennèk a kislányommal együtt hajvàgàsra,de már előre fèlek,hogy megint menni fog a száj húzás ha keveset adok.2 ève egy bio fodràsznál voltam,4450 Ft volt,5200 Ft.-ot adtam ès vàgtàk a pofàkat,pedig ha ennek az összegnek nèzem a 10%-àt bőven megvolt...Azèrt nem akarok 1-2ezret pluszba fizetni,hogy ne sèrtődjenek meg.😕

2018. aug. 2. 21:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
És kit érdekel ha pofákat vág? Bocs, de egy ilyenért simán elküldeném a francba. Én 5 ezret adtam volna a helyedben, de 4600, 4700-nál is ennyit adtam volna, 4800-nál 5200-at.
2018. aug. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%
Én sose adok borravalót a fodrásznak. Ha megsértődik megsértődik, nem érdekel. Méreg drágán vágják így is a hajat.
2018. aug. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha kevés neki az a pénz, akkor emelje meg az árait. Engem senki nem fizet azért, hogy kiszámoljam, milyen áron éri meg neki a munkája. Saját dolga eldönteni.
2018. aug. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem adok borravalót fodrásznak. Egy-másfél órás munkáért simán elkérnek 4-5000 forintot, ami rengeteg. Ha megsértődik, lesz..om, nem dolgom egy fodrász törékeny viráglelkével foglalkozni, ha meg pofákat vág, nem megyek többet. Igaz, az én fodrászom normális nő, nem pofavágós-hisztis típus.
2018. aug. 3. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én 20-25%-ot szoktam adni.
2018. szept. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!