Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit gondoltok erről? Valahogy...

Mit gondoltok erről? Valahogy megoldható a haj világosítás? Vágassam le és póthaj? Vagy valamit tudnátok tanácsolni ami rendbe tudná hozni a végét?

Figyelt kérdés

Eredetileg szőkésbarna (szürkésbarna) hajam volt. Évekig festettük sötétbarnára.

Márciusban úgy döntöttem kiszőkíttetem a végét. Nem sikerült a legjobban. Elég csunya lett.

Ha ez nem lenne elég nagyon törik azóta a vége, eddig semmi nem volt rá igazán jó.

Hajmosás után ha kifésülöm is a szőke rész eláll a hátamtól olyan lett az állaga.


Az a baj kb most derekamig ér, nagyon rég óta növesztem és imádom hogy ilyen hosszú.


Nagyon el vagyok keseredve a konézete miatt. Jelenleg nől le fentről a sötétbarna rész, így 3 színű a hajam.

Valamilyen fodrász vissza tudná hozni kb az eredeti hajszínemet úgy hogy ne roncsolódjon mégjobban?


Ha nem akkor arra gondoltam levágatom a szőke részt, és csináltatok derékig érő póthajat olyan színben mint az eredeti hajam, csak szebb szőke véggel.


Hő illesztéssel gondoltam. Így mennyi időnként kéne járni vele a fodrászhoz újra rakatni?

Egy hónapban kb mennyit kéne rá költeni?


Te a helyemben levágatnád és rakatnál póthajat?

Vagy próbálnád még rendbe hozni a végét és elmenni valami jó fodrászhoz aki hasonlóra tudja csinálni mint az eredeti?


Tudsz valami jó fodrászt pl Pesten?

Vagy esetleg valami módszert a töredezett hajvégekre?


Nagyon nagyon szépen köszönöm annak aki elolvassa és megpróbál tanácsot adni!! :)


20L



2018. aug. 2. 22:54
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

:( fiatalabb vagy nálam és kinyírod a hajad. (nekem combközépig ér, rétegesen tépett fazon+ fufru - 5 év alatt nőtt le a nyakamig érő hosszból, mert nem roncsolom)



Legegyszerűbb és áldozással járó megoldás:


Vágasd fel, akármennyire is fáj s hagyjad lenőni 3-5cm rel a hajadat, hogy az eredeti hajszíned látszodjon a tövénél (lemosható festékkel elfedheted az eredetit ha zavar).


Festesd kb olyanra az egészet amilyen az eredeti hajad és hagyd lenőni az egészet.


Fodrászkodom és nem egy durva esetet láttam, a hajuk érdekében más megoldásokat javasoltam, elmondva hogy az ő ötleteik megölve a hajat hova vezethet (képeket is mutattam).

Volt aki elment máshoz megcsinálni...aztán úgy járt ahogy.


Fiatal vagy te is, használd ki, hogy ebben a korban könnyebben regenerálódik a hajad s most válts vissza eredeti hajadra, élvezd amíg nem őszülsz :'D


Normális esetben akkor festi az ember a haját, ha az őszüléstől cifra a haja színe.


A póthajazgatás, hajtövekre ragasztgatás stb csak gyengíti a hajat nem javaslom.


Ezek mind üzleti/marketing fogások, nem érdeklik őket a hajad csak a pénzed. Festés is ilyen nagyrészben.


Ami ápolja a hajat, hosszútávon hatásos: Diófa levél széttépve kiáztatva kevés langyos vízben.

Sötétbarna víz lesz.

Nagy befőttes üvegben.

Ha pedig használni akarod a megmosott, száraz/félszáraz hajadat egy nagy tálba kiburított diófa levele levébe beáztatod s hagyod picit had szívódjon fel.


Leöblítheted, én néha úgy szárítom meg.


+ a haj meleg nyári időkben jobban nől, érdemes nyár elején a megszokottnál picit többet visszavágni s hagyni nyáron nőni.


A festések gátolják a haj növekedési képességét is (mégegy ok, hogy letedd - de ez csak az én véleményem, te döntesz)


Szia~szia sok sikert és kitartást, ha visszatérsz eredetire.


25N

2018. aug. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
PowerPlex vagy bármilyen másfajta hajszerkezet visszaépítő plex.
2018. szept. 7. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!