Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az afro fonásnak mik az...

Az afro fonásnak mik az elonyei/hatranyai? Meddig esztetikus viselni? Konnyu felkotni? (nem az egesz hajat kontyba)

Figyelt kérdés

2018. aug. 4. 23:50
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
addig esztétikus, amíg fekete vagy... fehér lányon nagyon hülyén néz ki, bocs
2018. aug. 5. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem emlekszem,hogy volt ilyen kerdes. Hogy kin esztetikus.😊
2018. aug. 5. 13:53
 3/5 anonim válasza:
Előnyei: felkelsz es a hajad kesz is van, elvileg nem roncsolja a hajat, es szebb lesz tole. Azonban en azt tapasztaltam hogy kevesebb hajad lesz, mint volt, baromi sok kihullik, nagyon ijeszto. En masfel honapig tudtam hordani, utana lenott nagyon, a babahajak szetjottek. Felkotesehez mindenkepp nagyobb meretu hajgumikat kell vasarolni, konnyen vele mindenfele frizurat elkesziteni. :)
2019. nov. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én is hallottam már ,hogy kihullik a haj de gondolj bele folyamatosan hullik a hajad (mert cserélődik folyamatosan) csak nem veszed észre , gondolj bele 2 hónapon keresztül nem tud kiesni a hajadból és mikor kibontod egyszerre jön ki az a sok ami ha nem lenne befonva fel se tűnt volna h kihullik ezért tűnhet ijesztőnek
2020. ápr. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Utolsó válaszíró, igazad van! A haj alapból hullik, csak mivel 2 hónapig nem tudak kihullani a szálak, mert megtartja a fonat, amikor kiszeded, akkor jön ki az összes haj, ami 2 hónap alatt kihullott volna. Rengeteg tévhit van ezzel kapcsolatban, de az afrofonat miatt NEM HULLIK KI A HAJAD! :)
2020. máj. 1. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!