Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy jön be nektek ez a fajta...

Hogy jön be nektek ez a fajta hajstílus? Lenézhetnek érte mondjuk egy "hivatalosabb helyen" ahol külalakról itélik megaz embereket és nem a fellépésükről? (rövid feltarajozott. Kép is van)

Figyelt kérdés
[link]
2010. jún. 20. 06:27
 1/9 anonim ***** válasza:
nem egy hivatalos helyen látta öltönyös pasit illyen hajjal:)nekem bejön a férjemnek is hasonlo van
2010. jún. 20. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
jav.láttam:)
2010. jún. 20. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ma már egyre kevésbé szólnak meg ilyenek miatt. A haj az extrémen kívül bármilyen lehet. A tetoválás és a pc viszont még mindig negatív hatást vált ki.

Az én cégemnél legalábbis így van. A hajad nem lehet pl. pink, de lehet raszta. A tetkót el kell takarni, a pc-et ki kell venni munkaidőben. Bele van írva a házirendbe, és szól is érte a főnök.

2010. jún. 20. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Naggyon bejön nekem :D Dehogy néznélek le, azt látnám, hogy adsz magadra, és divatos is vagy :D Nyugottan hordd így a hajad, ha fiú lennék nekem is ilyen volna :D

17/L

2010. jún. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
nekem tetszik :)
2010. jún. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a válaszokat!:D Minél hamarabb megcsináltatom ilyenre, sokat dobtatok a döntésemen!!:) :D


A 08:57-es írta h nem lehet pink, de mondjuk raszta lehet.

Szerintetek ha egy kis pirossal vagy zölddel (inkább zölddel) megtúrbóznám a tetejét, persze izlésesen, az milyen hatást vált ki? Jót? És az már sok lenne?

2010. jún. 20. 14:44
 7/9 anonim ***** válasza:
nekem is bejön:D
2010. jún. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

08.57 vagyok

Nálunk nem tűrné meg a főnökség.

2010. jún. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
08:24 vagyok hááát az már lehet sok lenne.csináld meg ilyenre aztán majd tapogatózz:)
2010. jún. 21. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!