Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha hajolaj pakolassal vagy...

Ha hajolaj pakolassal vagy kokuszolajjal kimegyek a napra, az karos vagy jo hatasu?

Figyelt kérdés

Most arganolaj, levendulaolaj, kokuszolaj stb pakolas van a hajamon, tobb orara rajta szoktam hagyni mivel hidrogen szokere voltam szokitve es kell neki sajnos az extra extra apolas.

Ugye ugy szoktam, hogy olaj, zuhanysapka, torcsi, de ugy altalaban kihul. Ha kimegyek a napra kicsit es melegiti a fejem, folyositsja az olajat az karos lehet? Mert pl egyik olaj amit hasznalok direkt olyan hogy forrovizbe kell tenni a tubusat es ha atmelegedett hajrakenni.

Most tervezek vco extraszuz kokuszolajra valtani mert az olcsobb es odagat szengenek rola, illetve napozashoz is ajanljak borre.


Mit gondoltok? Karos a felforrosodo “beleego” hajolaj a hajamnak?


2018. aug. 12. 11:15
 1/1 anonim ***** válasza:
Dehogy káros, nyugodtan menj ki. Beleégni csak akkor tud ha 230 fokos hajvasalóval átmennél rajta
2018. aug. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!