Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha fodrász festi feketére a...

Ha fodrász festi feketére a hajam, attól nem fog hullani?

Figyelt kérdés
Mert a bolti festékektől sokaknak hullik, olvastam.
2010. jún. 20. 20:56
 1/4 A kérdező kommentje:

ja és ha eddig fekete színezőt használtam, és azoktól nem hullott ki sok hajam, akkor a rendes festéktől sem fog?

Pár hónapja már fekete a hajam csak gyorsan kopik sajnos :(

2010. jún. 20. 20:59
 2/4 anonim ***** válasza:

A fodrászkellék boltban kapható festékek ugyanazok, mint bármelyik másik boltiak.

A fodrász betartja az utasításokat, ezért nem árt a hajnak.

Az enyémet a fodrász égette le, mert sietett,

2010. jún. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

na basszus :S

a feketével égette le? azzal hogy? azt hittem csak a haj leszivatásával lehet leégetni

2010. jún. 20. 21:13
 4/4 anonim ***** válasza:
a fekete még a szőkénél is ártalmasabb. több év feketére festés után átálltam a színezőre és már a barnára és még mindig szörnyen hullik a hajam, pedig gyógysampont és pakolást használok. Attól, hogy fodrász keni ugyanannyi sz.r van a festékben. És sok fodrász még mindig kallost használ, minőségben csúcsf.s .
2010. jún. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!