Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vajon milyen haj állna nekem...

Vajon milyen haj állna nekem a legjobban?

Figyelt kérdés

Ha másokat megkérdezek mindenki azt mondja hogy így jó ahogy van de én változtatni szeretnék.Mitől függ hogy egy fiúnak jól áll e a festett haj vagy sem?

Ugyanis be szeretném festeni a hajamat felül.Oldalt le van vágva rövidre fent megvan hagyva hosszúr(még nem lehet csurizni) és fent oldalra állítva és én a felső részt akarom befestetni óceánkékre vagy sötét kékre.

Ki mit gondol hogy a férfiaknak is jól állhat a festett haj? És ha igen akkor mitől függ hogy jól áll e?

17/F



2018. aug. 16. 18:37
 1/2 Ghhd válasza:
Szerintem attól is függ hogy mennyire világos a bőröd mert nagyon sötéthez nem áll jól a világoskék
2018. aug. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A kék hajjal az a baj, hogy 10 ből 9 embernek nem áll jól. Hajszínként a legtöbb ember bőrtónusával és szemszínével nem harmonizál, előnytelenül áll. Másrészt, az ilyen természetellenes színűre festett hajaknál nagyon sok pénz és idő a megvalósítás és a szintentartás. Ott kezdődik, hogy a hajad majdnem fehérre le kell szívatni, ezt festik utána kékre. Ha ez megtörtént utána kb 1,5 hétig élvezheted a hajszíned, mert ocsmányul kikopik. Ilyenkor újra és újra kell festegetni. Elég sok macera van vele.
2018. aug. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!