Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szőrtelenítő krém tapasztalatok?

Szőrtelenítő krém tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Sajnos az epilátort nem bírom, a gyantától még véraláfutásos is lesz a bőröm, a borotva meg szinte semmit nem ér, mert túl gyorsan nő vissza a szőröm. Gondoltam, válthatnék krémre.

Megéri?



2018. aug. 16. 18:57
 1/4 anonim ***** válasza:
29%
Nem. Büdös, várni kell, míg hat (10-15 perc), és a szőr ugyanolyan gyorsan kinő mintha borotvát használnál. Szerintem járj el kozmetikushoz gyantáztatni, ő meg tudja úgy csinálni, hogy ne légy véraláfutásos.
2018. aug. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
81%
Nekem a tartósság terén a borotva és a szőrtelenítő krém azonos. Azzal a különbséggel, hogy a borotva mindenhol leszedi a szőrt, a szőrtelenítő krém nekem nem teljesen hatásos, emelett még ki is marja a bőröm. A többi tapasztalatom az mint az első válaszolóé.
2018. aug. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Büdös, sokat kell rá várni és nem minden szőrt szed le, de nekem ez vált be a legjobban. Tartósságát tekintve nálam sem bírja sokkal tovább, mintha borotválnám, de legalább nem vágom meg magam véletlenül és nem vörösödik be, nem pattog ki a bőröm. A gyantát és az epilátort sem bírja a bőröm, mert azoktól még gusztustalanabbul néz ki.
2018. aug. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon meg vagyok elégedve vele. Nem bántja a bőröm, csak akkor büdös, ha olyat veszel (a Veet krémjei nagyon kellemes illatúak), nekem tartósabb mint a borotva, bőven elég heti egyszer használnom és azt vettem észre, hogy hosszú távon gyengíti a szőrt. Lassabban nő vissza, mint az elején, a szőrszálak vékonyabbak és ritkábbak.

És hiába kell várni amíg hat, nekem így is gyorsabb mint borotválni. Azzal csak szenvedek, így meg, amíg várom, hogy hasson, tudok pl hajat szárítani, vagy feltenni egy arcpakolást.

Szóval csak ajánlani tudom.

2018. aug. 20. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!