Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lenne egy olyan kérdésem hogy...

Lenne egy olyan kérdésem hogy szeretnek szolikremet hasznalni az arcomra is mert ott mindig leeg es lassan is barnul, csak felek hogy kipattogna tole az arcom valakinek van valamilyen tapasztalata ilyen teren?

Figyelt kérdés
Csak par velemenyre lennek kivancsi hogy pattanasokat okozott e az arcon vagy esetleg szebben barnult e tole:)

2018. aug. 16. 20:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Én rendszerint használok krémet az arcomra ... sose pattogzottam ki tőle !

Szoktak lenni pattanasaim de sajnos azok akkor is vannak ha fel évig nem megyek szoliba ... tehát tuti nem attól van !


Úgyhogy szerintem nyugodtan bekenheted vele az arcod is !

2018. aug. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha hajlamos vagy rá, akkor érdemes lenne kitapasztalnod, hogy milyen összetevőknél jön elő és olyan szolikrémet (és minden kozmetikumot) keresni, ami nem tartalmazza egyiket sem.

Segítségedre lehet a krémmánia és az online listák a komedogén összetevőkről.

Ha ennyire nem érdekelne a téma, akkor próba szerencse...

2018. aug. 17. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat😊😊
2018. aug. 18. 12:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!