Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Srácok, tényleg nagyon taszító...

Srácok, tényleg nagyon taszító a vállig/állig érő haj egy lányon?

Figyelt kérdés
Nekem derékig érő hajam van de le akarom vágatni mert töredezett, igazából nem néz ki sehogy és csak akkor szép ha aznap frissen van mosva. Amúgy is szinte mindig összekötve hordom. Nekem tetszik a rövidebb fazon és nem értem mi a baj vele. Igenis nézhet ki valaki olyan hajjal is gyönyörűen. Vagy ha már nem is hosszú a haja egy lánynak nem is udvaroltok? Hogy működik ez? :(((

2018. aug. 19. 15:22
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
??
2018. aug. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem speciel jobban tetszik,ha illik az arcodhoz :$
2018. aug. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak az én véleményem, de szerintem ne vágass rögtön a derékig érő hajadból egy állig érőt, mert könnyen lehet, hogy megbánod.
2018. aug. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
61%
Háát... nem mondom, hogy feltétlenül rosszul áll, de nagyon kevés olyan nőt láttam, akinek jobban állt volna a rövidebb, mint a hosszabb.
2018. aug. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%

Teljesen nyugodtan vágasd le. Ha jobban érzed benne magad, az kisugárzik.

Sok lány nem tudja hordani a hosszú hajat, inkább igénytelen vele.

Ja, és szexkor a vállig érő nem lóg az ember szájába...

Különben meg visszanő, ha mégse tetszene.

2018. aug. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Mi ez a baromság? Az előttem hozzászólókat sem értem teljesen. Miért ne lehetne rövid a hajad? Miért ne udvarolnának neked a fiúk és miért állna minden lánynak jobban a hosszú haj? Szerintem is lehet gyönyörű egy lány/nő hosszú hajjal és hogyha hosszan nem olyan erős és dús a hajad, akkor szerintem nyugodtan vágasd le. De nem mintha a haj lenne a legfontosabb egy lányon, van akinek az arcához jobban is illik egy rövidebb haj. Egyébként szerintem Milla Jovovich-nak nem sok srác mondana nemet a haja miatt. :D

[link]

Még ezzel a narancssárga színnel sem:

[link]

17/F

2018. aug. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Utolsó, feldobtad az estém :DDD
2018. aug. 19. 20:36
 8/8 anonim ***** válasza:
Én például imádom a minél rövidebb hajat lányokon.
2018. aug. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!