Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Dezodort vagy parfümöt használ...

Dezodort vagy parfümöt használjak?

Figyelt kérdés
Ugye az izzadás ellen való a dezodor, de még ha illatosat is veszek egy idő múlva elmúlik az illat már pedig az lenne a célom, hogy kellemes illatot árasszak. Ha meg csak parfümöt használok akkor meg ugyan úgy lesz kellemetlen szagom az izzadás miatt. Mi a véleményetek?

2018. aug. 19. 18:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Maradj a dezedornál
2018. aug. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi????? A kettő miért zárná ki egymást? Dezodor izzadás és testszag semlegesítése ellen van, a parfüm meg hogy jó illatot árassz. Nem kell választani a kettő közül.
2018. aug. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
52%

Én mindkettőt használom. Az izzadásgátlónak(gél) köszönhetően nem izzadok, és csak közel hajolva érződik a hónaljadon az illata. A parfüm pedig nyakra és csóklóra és csak az érződik a környezetednek. Főleg ha pulóver is van rajtad.

17/F

2018. aug. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
En mind2-t hasznalom egyik izzadasra a masikra meg illatra. miert ne lehetne ezt?
2018. aug. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Aki mindkettőt használ az illatmentes dezodort vagy alapból nem spray-t?
2018. aug. 19. 21:42
 6/7 anonim ***** válasza:

#3-as vagyok.

Nem illatmenetes használok, de mint írtam tényleg nem érződik. Talán 1-2 órán keresztül ha odahajolsz, de ha izzadtál utána már annyira sem.

2018. aug. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
69%

Mindkettőt, mint mindenki más. Én semleges illatú dezodort használok, hogy ne legyek büdös. Parfümöt meg azért, hogy kellemes illatom legyen.


A dezodor fő célja az testszag neutralizálása és az izzadásgátlás. Semelyik nem ad olyan hatást mint egy jobb minőségű parfüm.

2018. aug. 19. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!