Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tudnatok segiteni? Barnara...

Tudnatok segiteni? Barnara volt festve a hajam de meguntam ezert vettem egy szoke hajfesteket ami 9 szinnel vilagosabba teszi a hajat. Tobbi lent

Figyelt kérdés
Befestettem vele a hajtovemnel ami lenott kb sarga lett ami meg barnara volt fesve a vororses barna lett. Tudom fodraszhoz kellett volna mennem de tul sok ido mire adott volna idopontot. Szerintem elegge tonkre tette a hajam a festek de nagyon undoritoan nez ki. mit tegyek?

2018. aug. 21. 00:49
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem lett volna jobb várni pár napot a fodraszra??

Tedd azt hogy menj fodrászhoz. Többet inkabb ne nyúlj hozzá.

2018. aug. 21. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Barna színezővel fesd vissza, vagy valami top kategóriás festékkel, ami nem roncsolja tovább. Legalább két árnyalattal világosabbat vegyél, mert a kiszáradt hajadon sokkal sötétebb lesz. (Vagy egyből vegyél feketét, az befog mindent.)

Festett hajat festékkel nem lehet világosítani. Ezért kell a fodrász, ha ilyet sose csináltál.

2018. aug. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem a syoss világosítója csinálta ezt. Festett barnát nem lehet csak úgy átfesteni szőkével. Le kell szivatni előbb és utána rá a szín de ha ennyire kezdő vagy inkább hagyd fodrászra mert pár perc alatt leégetheted a hajad felét.
2018. aug. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!