Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » The body shop termékekről mi...

The body shop termékekről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Főleg a sampon és balzsam érdekelne, de ha használtatok mást is akkor arról is leírhatjátok a véleményetek.
2018. aug. 21. 07:59
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szi! Én az összes terméküket nagyon szeretem. Nekem jelenleg a banános sampon és balzsam van meg. Már első használat után rettentő fényes és puha lett a hajam már a sampontól is, amikor a balzsamot használtam, akkor mégpuhább lett a hajam. Szóval erről csak jót tudok mondani. A tusfürdőket is nagyon szeretem, most a kedvencem a British Rose tusfürdő a testvajjal együtt. Nagyon jó az illatuk és a bőröm is puha lesz tőlük. Használom a Tea fás tonikot és arctisztító gélt, ami csodákat művelt az arcommal.A fürdőbombáit is szeretem és még egy folyékony matt rúzsom is van, ami egész nap fentmarad évésnél és ivásnál is.


Remélem segítettek, szép napot! :)

2018. aug. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szeretem őket,az összes kollekciójukban van olyan termék ami tetszik.Nagyon sok terméküket használom,ha betétek hozzájuk mindig veszek valamit.
2018. aug. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!