Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tudnátok nekem ajánlani...

Tudnátok nekem ajánlani hatásos és jó árban lévő, illetve könnyen beszerezhető hajápolókat platinaszőke hajhoz?

Figyelt kérdés
Olyanok érdekelnének amik már nektek is beváltak, mert eddig sok olyan dolgot megvettem ami aztán inkább csak ártott mint használt :(.Jelenleg egy színvédős L'orealos sampont, kallosos hajpakolást és egy aussie-s hajolajat használok és ez így már nem rossz csak még nem az igazi.

2018. aug. 21. 23:09
 1/2 anonim válasza:

Nekem a Pantene Pro V termék családja vált be. Régen festettem a hajam, vörös volt, de azóta szépen lenőtt.

Szerintem próbáld ki a Pantene festet hajra való termék családját.

A L'oreal festet hajra való termék családja is jó.

Meg hogy ne legyen annyira sérült haj használj hajbókolásokat hetente 1x, 30percig rajta hagyod majd lemosod, de még a pakolás mellé ajánlom neked a kókuszolajat.

Egy próbát megér. :*

19/L

2018. szept. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Hajpakolást.

Bocsi elírtam a szót.

2018. szept. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!