Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek? Szőrös a fenekem!

Mit tegyek? Szőrös a fenekem!

Figyelt kérdés
Nem belül szőrös,hanem kivül. Borotválom,de hiába...mert aznap már szúr is...talán egy picit kevésbé kellemetlen,mintha nem lenne leborotválva,de igy sem jó. Ha szeretkezünk a barátommal,akkor is mindig arra figyelek,hogy ne érjen úgy hozzá. Nagyon kellemetlen. Szinte minden nap borotválom,de csak még jobban szúr... Gyantázni nem tudom,mert meg kellene várni,amíg ki nő,és ha hozzáérne a párom,akkor kiábrándulna. Mindig ez a problémám. A combomon is,meg az egész testemen ilyen. Mindenhol borotválom...szó szerint! Nem tudom már mit csináljak,de már bele fáradtam.
2010. jún. 21. 12:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
Hát pedig csak a gyanta a megoldás. Amikor menstruálsz, mondd a barátodnak hogy nagyon fáj a hasad, és kényeztesd csak Te őt egy hétig, azalatt megnő, és mehetsz gyantáztatni...Ezt többször is ellehet játszani, ha kielégíted, nem fog rinyálni :)
2010. jún. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
100%

gyantázd le....nem kell olyan sokat várni...addig mondd a barátodnak,h menstruálsz és irritál,ha hozzád ér

vagy epiláld le...fájni fog,de meg fog puhulni,és epilálni már egész röviden is lehet.

2010. jún. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Hát akkor lehet,hogy mégis csak megpróbálkozom azzal a gyantázással,és beszerzek egy epilátort is.

Köszi

2010. jún. 21. 17:59
 4/12 anonim ***** válasza:
92%

Szia.Vegyél epilátort,és eplátorozd le magadnak.Ám megértelek,mert én is szőrös vagyok mindenhol(egész hasam,még a mellemnél is,hát,comb).De a párom elfogad,de teszek ellene hogy ne legyek szőrös.Én epilátort használok,először fájni fog(első 3-5 perc),de utána megszokod.

22/L

2010. jún. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Ilyenkor úgy "megkönnyebbülök",amikor valaki ezt írja/mondja,amit az utolsó válasz adó! Remélem engem is elfog majd fogadni,ha rájön hogy ilyen vagyok :S
2010. jún. 21. 22:39
 6/12 anonim ***** válasza:
96%
Az én barátnőm is szinte mindenhol szőrös és általában ő is borotvál.Régebben minden nap,hogy tükörsima legyen,de most már rájött,hogy engem egyáltalán nem zavar ha borostás és kicsit szúrós. Ilyen alkat vagy és ezt el kell fogadni neked is és a partnerednek is. Aki szeret az így is szeretni fog.
2010. jún. 22. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
98%

18:19.-es vagyok.Amikor összejöttünk a párommal(nagyon helyes pasi),eleinte én is nagyon féltem hogy majd biztos szakít velem amiért ilyen vagyok ráadásul akkoriban kb 5lány akart vele járni rajtam kívül(én nem akartam,de így jött össze),na inden nagyon féltem hogy mit szól majd,sokáig takargattam magam,nem engedtem hogy puszilgassa a hasam,stb meg hasonló dolgok de nem is szólt semmit hogy miért vagyok ilyen,aztán nagy nehezen megbarátkoztam a gondolattal hogy ilyen vagyok ,és nem csak én vagyok így.Úgy voltam vele ha szeret,akkor ilyennek is szeret,ha meg nem akkor másért kellettem neki.(4éve hogy 1ütt vagyunk,úgyhogy szőrösen is szeret)Ha egy ilyen miatt szakít veled a pasid,akkor meg sem érdemelt téged,meg egy gyökér.A pasim még soha nem szólt érte hogy milyen szőrös vagyok,még egy rossz megjegyzést sem tett.Ha olyan helyre mentük(fürdőbe) ami nagyon ritkán volt akor leborotváltam a hasam,most már kb havonta epilálom a hasam.

Amúgy meg minden lány szőrös csak van akinek erősebb/sötétebb a szőre.

Hány éves vagy??

22/L

2010. jún. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
21 leszek. Neked csak a hasad a szőrös? Mert itt csak azt emelted ki. Hát remélem engem is elfog fogadni ilyennek...meghát biztosan észre vette már,hogy szúrok,csak lehet hogy nem volt még neki olyan feltünő...de nekem akkor is kellemetlen,nem tudom magam rendesen elengedni :(
2010. jún. 24. 19:25
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia, megértem a helyzeted, én is nagyon szőrös vagyok. A karomat és a lábamat epilálom, valamint a köldököm alatt azt a kis csíkot, de a fenekemet még én sem bírtam a fájdalom miatt leepilálni. Mindig nekirugaszkodok, de nem bírom, talán gyantával, jobban menne.
2011. ápr. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
87%
Érdemes annak is utánajárni, nincs - e véletlenül valami betegség a háttérben,ami felborítja a hormonrendszert,pl pcos.
2014. júl. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!