Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Létezik, hogy az igazi kovászo...

Létezik, hogy az igazi kovászos uborkától szebb lett a bőröm, vagy csak szerencsés véletlen? 17/l

Figyelt kérdés

Tegnap piacon vettem kovászos uborkát. Ég és föld ahhoz képest amit a boltban lehet kapni, ezért írtam rá, hogy igazi.


Nem is tudom mikor ettem utoljára, az is üveges volt. Tegnap is csak apám kérésére vettem, aztán ízlett.


Ma reggel, amikor felkeltem kómásan, meglepődve vettem észre, hogy a bőröm szebb lett egy kicsivel.


Létezik, hogy a kovászos uborkának köszönhető? Azt tudom, hogy egészséges és jó ha fogyassza az ember, de arról semmit nem találtam, hogy ez igaz az arcbőrre is.



2018. aug. 23. 16:15
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!