Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen szőke hajfestéket...

Milyen szőke hajfestéket használjak?

Figyelt kérdés
Festett szőke a hajam, de nem tudom elérni azt a hajszínt amit szeretnék, szép hamvas szőkére gondolok ami majdnem fehér. Milyen festéket vegyek?
2010. jún. 21. 13:00
 1/5 anonim ***** válasza:
palette color xxl jégszőke.
2010. jún. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Wella 12/11 + megfelelő hidrogénperoxid fodrászkellékesben,kb 2050Ft 60ml de 2 festésre elég ha csak tőfestésre kell!Kár kísérletezni az többe kerül,fodrász vagyok mindent kipróbáltam!

Ne izgulj mikor felkened kék színe van.

2010. jún. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha küldesz e-mailt, akkor megírom az én tippem. Elöljáróban annyit, soha nem kennék bolti festéket a hajra.

crystal99@citromail.hu

2010. jún. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Bocs, az előző vagyok. Gondolom nem árulok el azzal sok újat,hogy a hajad színétől is függ,milyen lesz az eredmény. egy bolti festék másként jön ki egy 7-es, vagy egy 9-es színen. Sokban számít a mostani hajad színe. Ha írsz, szívesen segítek.

Szia.

2010. jún. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítségek, szerintem nekem nem csak a tövét hanem az egész hajam át kellene festeni mert már legalább 3 színű szőke van benne:(

Minden jót:)

2010. jún. 22. 10:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!