Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tudnám így megcsinálni...

Hogyan tudnám így megcsinálni a hajam? (link)

Figyelt kérdés

[link]


Jo, tudom hogy felkötöm:D De nekem a sok pici apró hajszálak kiállnak, ha lefújom olyna mint ha zsíros lenne..meg akkor már olyna műnek hat az egész.

Amikor megpróbálom felkötni akkor előrehajtoma fejem, és utána körkefével fésülöm hátra a hajam de a forgóm miatt is olyan hülyén állnak a hajszálak, ha kivasalom is olyan bénán áll.


Emelett húzódik le a konty..felülről egyre jobban húzódnak ki a szálak. Valahol láttam egyszer egy képet, szépen felvolt kötve a csaj haja, felülről baromi feszesen álltak a hajszálak a tarkójánál lévő hajszálak pedig olyan "lengén" vagy inkább olyan lazán,"buggyosan" álttak..



Valami ötlet?


2010. jún. 21. 14:59
 1/10 A kérdező kommentje:
bocsi rossza link, azonnal megkeresem a jot :)
2010. jún. 21. 15:00
 2/10 A kérdező kommentje:

ez a jo


[link]

2010. jún. 21. 15:01
 3/10 A kérdező kommentje:
Jo agyérgörcsötkapok:D:D Ez még mindig nem aza link -.-
2010. jún. 21. 15:05
 4/10 A kérdező kommentje:
[link] szóval ilyesmi haj
2010. jún. 21. 15:09
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
hajlakk, élőben neki is olyan mintha zsíros lenne..
2010. jún. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
72%

ez a nevetséges kérdésed?:D


összefogatod, jól lenyalod, ráfújsz kiló hajlakkot, ennyi.

2010. jún. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Hé figyelj ovis, mert az nem nevetséges hogy a 9éves kislányok azt kérdezik hogy hordhatnak melltartót?

Amúgy meg kis tini maradj csöndben, ha nem tetszik a kérdés nem kell válaszolni. Én senkit sem bántottam a kérdésemmel, ha otthon van valami bajod mert anyuci rácsapott a bazilikakilincs orrodra akkor vezetsd le a hisztid a wow-val:D

2010. jún. 21. 16:51
 8/10 anonim ***** válasza:
Sok lakk kell hozzá, esetleg hullámcsattal is leszoríthatsz pár kiálló tincset. :D Vagy wax-al is lehet... csak szerintem zsíros hatása lesz, de lehet neked nem. :) Próba cseresznye!! :)Csak utána győzd kifésülni :D
2010. jún. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

kivasalod, szorosan felkötöd lófarokba, hullámcsattokkat rögzíted, ha kell és hajlakk.

amúgy ezt a hajat nem lehet frissen mosott hajból csinálni, mert úgy csúszik a haj

2010. jún. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
értem :9 Köszönöm a hasznos hozzászólásotokat, ment a (Y)
2010. jún. 22. 22:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!