Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az arclemosó bőrradírt használ...

Az arclemosó bőrradírt használhatom, ha micrllás vizet is használok?

Figyelt kérdés

Kaptam ajándékba egy ilyen arclemosó bőrradírt, azt írja, hogy minden nap lebet használni. Amúgy tényleg elég picik a szemcséi, alig radíroznak.

Ezt használhatom, ha használok micellás vizet, vagy felesleges? Ha igen, milyrn aorrendben használjam őket?

Amúgy szerintetek milyen kozmetikumokat kéne beiktassak az arctisztításomba? Eddig csak micellás vizet használtam reggel-este, elég pattanásos a homlokom. Máshol nem nagyon vannak, max 1-2 néhanapján. Miket kéne használnom?

Bocsi a sok kérdésért :))



2018. aug. 28. 08:48
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ha sminkelsz, és sminklemosásra használod a micellás vizet, használhatod utána az arclemosót.


Ha csak arcot mosol a micellás vízzel, akkor felesleges.

2018. aug. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én nem mondanám hogy felesleges a micellás víz mellé egy normális arcmosó is. A micellás víz nem ad olyan mély tisztítást mint a bőr radír.
2018. aug. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!