Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vizhianyos es egyben zsiros...

Vizhianyos es egyben zsiros milyen arckrem?

Figyelt kérdés
Vizhianyos az arcborom, es egyben szaraz is. Milyen (elso sorban) ejszakai arckremet tudtok ajanlani , ami nektek bevalt?

2018. aug. 30. 00:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha vízhiányos a bőröd akkor jó hogy száraz. A vízhiànyos bőrhöz tàrsul.

Én gárnier terméket használok. Bàr én minden arcmosás utàn bekenem, mert ha nem kenem akkor húzódik a bőröm. Éjszakait még külön nem hasznàlok.

2018. aug. 30. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem a neutrogena hydro boost water gel jött be a kombinált bőrömre, hamar beszívódik, jól hidratál, és egyáltalán nem zsírosít, sminkelni is jó fölé
2018. aug. 30. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

De most zsíros vagy száraz? Mert mindkettőt írtad.

Nekem is zsíros & vízhiányos.

2018. aug. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ahogy az előző is mondta a neutrogena hydro boost megfelelő vízhiányos bőrre,viszont téli időszakban a gel-creamet ajánlanám
2018. dec. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!