Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szóval az arcomon nagyon sok...

Szóval az arcomon nagyon sok a pattanás és már kipróbáltam minden kenceficét de semmi se hatott, tudtok olyat ami gyorsan és itthon elvégezhető?

Figyelt kérdés

2018. szept. 1. 14:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%-os teafaolajjal kend be éjszakára. Herbáriába 2000Ft körül van :)
2018. szept. 2. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
A világ legegyszerűbb módszere: Igyál meg naponta legalább 2-3 liter vizet, és lefekvés előtt is legalább két jó nagy pohár vizet :) Nekem olyan volt az arcom mint a varangyos béka bőre, de így kb 2 hét alatt olyan lett mint a baba popsi...Nem vicc ez komoly :) 19/F
2018. szept. 2. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem ez vált be:

Naponta többször arcot mosok, teafa szappan(500Ft max)

Kinyomkodom a pattanasaim nagyítós tükörbe, próbálom arra, amerre a kis szőr száll all(elvileg így helyes)

Amit nemtudok ki nyomni , azt hagyom, másnapra megérik, ki nyomom azt is. Utána arcot mosol, vagy alkohollal letorlod kis pamaccsal.

NEM eszek szotyi.. pedig imádom de rohadt sok zsír van benne, durván pattanásos leszek, ahogy a diotol, mogyorotol is.

Csipszet se szabad nekem ennem, mer attól is az leszek.

Figyeld meg te is mitől leszel az és próbáld meg minimálisra csökkenteni annak fogyasztását.

A telefonod!! el nemtudod képzelni mennyi baci van rajta, néha torold le fertőtlenítő kendovel vagy egy kis gellel.. ugye oda teszed a koszos telefont az arcodhoz, és attól is kijöhet.

A párna huzatot se árt többször cserélni, én pl észre vettem mindig a jobb felemen alszok, és az pattanasosabb. Lehet nem jut levegőhöz az arc nyilván az sem jó, ezt nemtudom biztosra.

Most akarok venni garnier micellas vizet meg valami tonikot, csak meg nézelődők melyik lenne jobb. Érdemes ezeket is be szerezni.

Alapozóbol minőségi vichy-t használok, amibe semmi karos anyag nincs.

2018. szept. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én úgy szoktam hogy arcmaszkot rakok fel (feketét amit le lehet mosni) megvárom amíg megkeményedik és van egy ilyen dörzsim (törülköző is jó) bevizezem forró vízzel és dörzsölni kezdem vele az arcom amíg le nem jön teljesen a maszk és közben folyamatosan vizezem és facsarom a dörzsit,miután megvagy és alaposan lemostad bekened accetonos vagy valamilyen alkoholos fertőtlenítővel az arcod éjszakára.Nekem sokat segített :)
2018. szept. 3. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Eddig kibrobáltam innen mindent semmi sem hatott rendesen sirhatnékom van,már az utcára se merek kimenni ,a barátaimat nem zavarja de engem igen,van egy fiú aki udvarol nekem ,de én így hogy vannak rajtam pöttyök minden felé még csak ránézni is félek
2018. szept. 24. 13:27
 6/6 A kérdező kommentje:
A kozmetikai kezeles után olyan a fejem 2 hétig mint aki forró lábosba dugta a fejét.tudtok valami olyan szert ami a hegeket eltünteti ugye a pattanásaim után ott maradtak barna hegszerűségek így ez az egész még rosszabb ,és mind az orrom alatt meg a homlokomon így elég ronda látvány,a púdert meg gyűlölöm,előre is köszi a válaszokat
2018. szept. 24. 13:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!