Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon gáz lenne fekete-fehér...

Nagyon gáz lenne fekete-fehér koktélruhához rózsaszín cipőt húzni?

Figyelt kérdés
2010. jún. 21. 21:17
 1/7 anonim ***** válasza:

Hat nekem kicsit a fekete-feher koktelruha gyalazasanak hat.

Nem tudom, nekem ez megtori az eleganciat.

De, ha ezt szeretned akkor viszont feltetlenul rozsaszin taska, es ugyanolyan szinu kiegeszitok.

2010. jún. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
a fazontol fugg:)
2010. jún. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
az a baj h az egyetlen fekete magassarkúmnak kitört a sarka,és nem állok most úgy h vegyek egy új cipőt,ráadásul egy újban nem bírnék ki egy estét...ahhjjj:S
2010. jún. 21. 21:36
 4/7 anonim ***** válasza:
ha valami élénk rózsaszín cipőről van szó, akkor simán eltudom képzelni, pláne ha ugyanaz a szín megjelenik a kiegészítőkben is. szerintem nagyon merész és vad lenne, én tuti felvenném. viszont ha pasztell árnyalatú a cipő, akkor elég hülyén nézne ki
2010. jún. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom elképzelni, ha a cipő rózsaszínje megjelenik még rajtad pl. egy széles derékövben vagy nyakláncban, fülbevalóban vagy karkötőben, meg esetleg a sminkedben meg a táskádban.
2010. jún. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

sajnos semmi más ilyen kiegészítőm sincsen:S


hát igazából pink a cipő,nagyon-nagyon erős rózsaszín,elől kivágott


mondjuk egy ilyen színű körömlakkom van.


viszont a cipő sarka fából van.:S

2010. jún. 21. 21:54
 7/7 anonim ***** válasza:
sztem nemrossz .. :P csak akkor a barátnőidtl kérj kiegészítőt okvetlen táskát,karkötőt akármit ugyanolyan színben..... :)
2010. jún. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!