Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek jól áll a rasta...

Szerintetek jól áll a rasta haj (dreadlock)?

Figyelt kérdés
Röhej egy 15 éves srácnak a rasta haj vagy állhat jól is? Szemüveg ront, vagy akadály? Mennyit kell vele foglalkozni és mennyibe kerül?
2010. jún. 22. 01:03
1 2
 1/13 anonim válasza:
nekem van 1 haverom akinek van rastaja,17 éves.az a baj vele hogy sokba kerül és legalább 1 nap míg jól megcsinálják.meg sokat kell horgolni,vaxolni,első 2 hónapban azthiszem nem moshatod.és mindenkinek jól áll a rasta.
2010. jún. 22. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

nem röhejes, jól áll(hat).

ismerősöm szemüveges és raszta. szóval nyugodtan.

legjobb, ha felkeresel egy jó fodrászt, vállal-e ilyet, mit kell tudni az ilyesmi hajról, mennyiért csinálja. az biztos, hogy sokat kell ápolnod - ld. horgolótű.

2010. jún. 22. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:

[link]


itt meg tudhatsz elég sok mindent a rasta készítéséről és ápolásáról.vannak képek is.

2010. jún. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Ismerősöm is 14volt amikor rasta lett. :) És jól állt neki. :D Szerintem nem kell félned, nekem is volt 13évesen. :) Most ha megnő a hajam megint tervezem :)

17L

2010. jún. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! Azt a honlapot ismerem :) Még egy kérdés, hogy fodrásznál csináltassam?
2010. jún. 23. 10:51
 6/13 anonim válasza:
szerintem ne fodrásznál csináltasd,inkább olyannal mint pl. a honlap szerkesztője.
2010. jún. 25. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
abban nem tudok segíteni, hogy fodrásznál e vagy sem viszont szerintem jól állna
2010. aug. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

en nagyon szeretnek rasztat csak sajnos nem engedig, de mikor mar derekig er az egyszeruen gyonyoru


13/L

2010. aug. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
hát 1általán nem áll jól mindenkinek! Csak azt hiszik.. Amúgy meg a legtöbb rasztás rohadtul elkezd kopaszodni, szval ha amúgy sem olyan erős a hajad, akkor ne.
2010. aug. 11. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
és ezt is csak hiszik! -.-"
2010. aug. 11. 01:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!