Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szőke lányok! Nektek milyen...

Szőke lányok! Nektek milyen érzés szőkének lenni? És ha butának tartanak az emberek?

Figyelt kérdés
Nekem is hosszú szőke hajam van, nagyon szeretem :)
2010. jún. 22. 09:39
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
86%

Nekem barnas-szoke a hajam.

Engem regebb cikiztek oktalanul, igaz,hogy akkor csak negyedikes voltam xD, de en addig azt hittem,hogy a festett szokeket 'butazzak' mindig le. Szerintem ez egy nagy butasag, hisz egy szoke lany, lehet okos is es hulye is, pont ugy mint egy barnahaju.

:)

2010. jún. 22. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim válasza:
Szerintem dögös a szöke haj.
2010. jún. 22. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
Nekem is hosszú szőke hajam van. Aki a kitűnő érettségimmel lebutáz, azt megnézem...:D még sose ért ilyen attrocitás, kétlem, hogy most kezdődne el:)
2010. jún. 22. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
48%

Énis szőke vagyok,vagyis a hajam :)

Igazi szőke,nem festett és elég hosszú.

Én imádom.

Jogi szakon vagyok,persze az elején mindenki kérdezi,hogy mit keresek itt meg stb?!

Bár ez elég sértő volt,hisz nem tudják min is mentem végig,dehát ez nem tartott sokáig látták,hogy nem vagyok az a plázamacska :)

2010. jún. 22. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 A kérdező kommentje:

Én is jogra készülök :)

Most végeztem a sulival, a végzős évfolyamban én voltam az első tanuló és a legszőkébb. :D

Nekem amúgy festve van a hajam.

Öltözködés szempontjából is picit kirívó vagyok, de így pont jó. :)

2010. jún. 22. 09:46
 6/45 anonim ***** válasza:
:)
2010. jún. 22. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
61%
Nekem is hosszú szőke hajam van,festett...folyamatosan szekálnak az ismerőseim hogy na a szőke:D De ezek csak kis csipkelődések:DHozzászoktam nem veszem zokon:) Imádok szőkének lenni,mivel ha buli van vagy sötét,engem mindig meglehet találni:D Virít a fejem:D
2010. jún. 22. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:

Énis szeretek öltözködni :)

Szóval ilyen 'extrémebb' ruhák jöhetnek,mondjuk ebbe a suliba azért nem szoktam úgy felöltözni ,mint mondjuk egy buliba.


Jogi lány

2010. jún. 22. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 A kérdező kommentje:

Jogi karon nem lehet öltözködni?? :(( Ooo :((

:D

Én is szeretem, hogy 1 km-es körzetben és vagyok az egyedüli (és anyukám :D), akinek virít a feje, discoban is olyan szuper, hogy világítok, a többiek meg eltűnnek a tömegben. :D

2010. jún. 22. 09:57
 10/45 anonim ***** válasza:
80%

Én természetes szőke vagyok és imádok szőke lenni:D

Nekem jó érzés, hogy különleges a hajam(ritka a term.szőke és feltünő)

Max csak poénból cikiznek :D

2010. jún. 22. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!