Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha befestem a hajam fekete...

Ha befestem a hajam fekete Palette color shampon-nal, akkor 24hajmosás után visszakapom a régi hajszínemet?

Figyelt kérdés

[link]

ilyet vettem csak feketében

Most csokibarna hajam van.


2010. jún. 22. 18:22
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha csak egyszer színezed be vele a hajad, akkor igen, kikopik. De ha egymás után többször ráfested, akkor nem hiszem, hogy kijön. Évekig ilyet használtam, és tavaly nyár óta nem festettem elyennel, és hol még mindig fekete a hajam. De mikor legelőször kipróbáltam, akkor pár hónap alatt teljesen kikopott. Persze az sem 24 hajmosás, hanem kicsit több.
2010. jún. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
hát nekem a Palette Tone Creme gesztenye (236-os) még fél év alatt se kopott ki max.:P pedig elég sokat jártam úszni is...
2010. jún. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
bocsi h megkérdezem de ez valami bemosó sampon?
2010. jún. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.Most pont olyan helyzetben vagyok,hogy unom már a mostani hajszínemet,ezért szeretnék kiprobállni valami ujat.Direkt ilyen sampont vettem,nem festéket,mivel hogy egyenlöre csak kiprobállni akarom.Attol féllek,hogy nem fog kikopni :S


Utolso:igen,ez nem festék,csak olyan hajszínezö,aminek 24hajmosás után kikéne jönnie a hajbol(legalábbis ez van ráírva)


Várom a további válaszokat!

2010. jún. 22. 18:44
 5/10 anonim ***** válasza:
köszi, lehet veszek én is egy ilyet :D
2010. jún. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
tone creme is elvileg ilyen színező, azért említettem. leírás szerint 24 mosásig bírja:P
2010. jún. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
ésilyen van nagyon szőkében?:D
2010. jún. 23. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszi még egyszer az uj válaszokat is :)


utolso:van szőkében is :P


úgy döntöttem,hogy kiprobállom,nem lehet annyira rossz,hisz eleve is sötét hajam van és sötét barna szemem :) Köszi a segítséget!

2010. jún. 23. 13:21
 9/10 anonim válasza:
na tapasztalat, kedves kérdező? :DDD
2012. máj. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Szia,bocsi,hogy későn írok,csak nem voltan gépközelben. :)


Amint látod két éve tettem fel ezt a kérdést,akkor ki is próbáltam,és teljesen kijött a sampon a hajamból kb. 1hónap alatt.Visszakaptam az eredeti hajszínemet,nyoma sem maradt a feketének.Akkor viszont elkövettem azt a hibát,hogy befestettem újra feketére,és kb. fél évig havonta festettem.Persze fél év után nagyon meguntam és újra barna hajat szerettem volna,szívatás nélkül.Elég nehéz volt,de szerencsére sikerült,igaz pici szívatással is besegítettünk,de lényeg,hogy most már újra barna hajam van,és nem kellett lenyíratnom a hosszú hajamat. :)


Ha kiszeretnéd próbálni,akkor próbáld,egy hónap,vagy kicsivel több után kijön a hajból,de következőre már csak akkor használd,ha biztos vagy benne,hogy feketét szeretnél,mert aztán már nem fog olyan könnyen kijönni,és saját tapasztalatból mondom,hogy nem nagyon szeretik a fodrászok sem a fekete hajú vendégeket,akik világosabb színt szeretnének.Voltak helyek ahol el sem vállalták,hogy világosítanak rajta.

Ha még lenne kérdésed nyugodtan írj. :)

2012. máj. 28. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!