Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a véleményetek a Loreal...

Mi a véleményetek a Loreal sunkiss tropical hajvilágosító spray ről? Tényleg világosít?

Figyelt kérdés

2018. szept. 19. 15:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, tenyleg vilagosit, bar ha sotet a hajad, tobb alkalom kell, hogy latvanyos legyen. Viszont nagyon szarit, es szerintem rohadt budos is.
2018. szept. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
48%
Én természetes barna hajamon próbáltam kb. 3 alkalommal. Semmi változást nem láttam.
2018. szept. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Nagy.bettike21 ***** válasza:
0%
Én 2 éve próbáltam vele világosítani az alapból inkább világosbarna hajam. Elhasználtam kb. 2 dobozt, és a hajam konkrétan világos VÖRÖS LETT. Nagyon szárít, nagyon büdos. Ráadásul nekem megváltoztatta a hajam eredeti szerkezetét, így a már újból nőtt hajam is világosabb, vöröses. Nagyon nagyon megbántam, és még most is iszom a levét... A saját érdekedben kérlek, hogy TARTSD MAGAD TÁVOL TŐLE!
2018. szept. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
73%
Utolso, te hulye vagy. A szokites miatt a lenoves nem lesz vilagosabb. Ezt te beképzelted magadnak.
2018. szept. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Dehogy...
2018. szept. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!