Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen haj állna jól? Szín és...

Milyen haj állna jól? Szín és fazon?

Figyelt kérdés

le kell vágatnom,mert a vöröset nagyon csúnyán ledobta,és megtört,de borzasztóan.előtte 2évig szőkére volt festve, a kép az első festés után készült,ennél kicsit világosabb volt a színe 1.5 évig, az eredeti a barna, bár a kép igen régi.Milyen fazont vágassak?mi állna jól?Milyen barna legyen?vagy legyen szőke?köszi:)

[link]

[link]

[link]


20Ł


2010. jún. 22. 20:27
 1/4 anonim ***** válasza:

ez a vörös jó de a szőke még jobb én nem festettem volna át

de ha most megint leszívatod félő, hogy még jobban töredezni fog...szerintem legyen valamilyen világosbarna sötétszőke vagy először valami középbarna, lényeg a fokozatos szőkítés:D remélem érted mit akarok mondani

2010. jún. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
értem, fokozatosan is akarom szőkíteni...az lenne a lényeg, h milyen fazont vágassak, linket küldjetek lécci!köszi:)
2010. jún. 22. 20:45
 3/4 anonim ***** válasza:
és nem lenne elég ha csak a végeiből nyíratnál? vagy kb mien rövidet akarnál?
2010. jún. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nem akarom én levágatni, de nagyon csúnya, szall kb vállig érőt biztos kéne vágatom:S
2010. jún. 24. 11:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!