Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan kezeljem a pattanásos...

Tele kérdése:

Hogyan kezeljem a pattanásos arcom?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

4éve küzdök pattanásos bőrrel.Rengeteg mindent próbáltam már,avonból rendeltem krémet,netről pure 3in1-et.Napi 3szor mosakszok szappannal.Minnél kevesebb cukros,zsiros ételt próbálok fogyasztani.Reggelente tükörbe nézek,nem látom túl pattanásosnak magam,de délután a suliban,vagy akárhol máshol tükrösbe nézek,és rengeteg kipirosodik.Dolgozni is szoktam,sajnos elég sokszor poros az arcom,próbálom persze mindig tisztitani,de nem rohanhatok el mindig arcot mosni munka közben.Borotválkozni hetente szoktam,borotvahabal,pengével és utánna hideg vizzel öblitek,és arcszesz.18éves fiú vagyok.Esetleg járt valaki ebben a cipőben? A suliban 100diákból 2-nek van ilyen arca,mint nekem.Szerintem nem eszek annyi zsiros,cukros ételt mint az osztálytársaim,és nekik nincs,nagyon ritkán kijön 1. Borotválkozás elött,csak seb,heg szokott lenni,utánna másnapra lessz fehér a közepe,majd kinyomom,és megint sebes marad.Következő borotválkozásnál ugyanez.Sajnos elmegy a kedvem a csajozástól,ismerkedéstől,mert félek,hogy mit gondolhat rólam a pattanások miatt.Nyilván nem számit sokat,de azért a külső is számit mikor odamész valakihez elsőnek.Tanácsokat,tippeket megköszönném.


2018. szept. 21. 17:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Helló! Én letisztitom először, majd rarakom a csodaszert. Nos, ha drága dolog valami, akkor észrevettem, hogy csinál is valamit. Viszont ha nagyon durva a dolog, elmehetnel bőrgyógyászhoz.
2018. szept. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Megmondom őszintén,elég kevés időm van,meg egy kicsit szégyellem is,hogy elmenjek bőrgyógyászhoz.Leginkább az időhiány miatt nem mentem el eddig,meg azt gondoltam,idővel elmúlik.
2018. szept. 21. 17:50
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia, én is ugyanígy voltam vele, otthon szépnek láttam a bőröm, de bárhová mentem, mintha pirosan világított volna a fejem. Egy ideig én is próbálkoztam az Avonos, Oriflames "csodaszerekkel", de őszintén sz@rt sem érnek, ráadásul nekem a bőrgyógyász által felírt kencék sem segítettek semmit. Amivel most igazán meg vagyok elégedve, azok a kémiai hámlasztók, egy hónap alatt nagyobb hatása volt, mint az összes eddigi dolgonak, amivel próbálkoztam. Nyáron kezdtem el használni (bár nyáron necces, de naptejjel megoldható), és mire elkezdődött az iskola sokan észrevették, hogy mennyit javult az arcom. A kémiai hámlasztókból is több fajta van, és egy COSRX nevezetű koreai márkától a BHA Blackhead Power Liquidet használom, a Wishtrend nevű oldalról rendeltem, de szerintem itthon is lehet már kapni.
2018. szept. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Tényleg érdemes lenne felkeresned egy bőrgyógyászt. Én egy jó kozmetikust is ajánlok! Ahol gyakorlaton voltam, ott is kezeltünk ilyen bőrt mint a tiéd. Nagyon szép eredmènyt értünk el. Elötte utána képeket csináltunk végig a kúra alatt.

A hámlasztó kezeléseket csak az őszi és téli időszakban ajánlom! Az erős napsugarak károsak a hàmlasztott bőrre. Be is pigmentálódhat a bőr tőle!

Ahol voltam kozmetikában ott Gigi nevű kozmetikummal dolgoztak. Én nagyon megszerettem. Többek között az én bőrömön is sokat javított.

Gigi cég új elektrokozmetikai gépe a Plasma gép, ami elöli a baktériumokat a bőrön, fertőtlenít és a hegeket is gyógyítja. Mi ezzel tudtunk csodákat művelni ! :)

2018. szept. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!