Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » B4 remover-t használt már valaki?

Timici_timicike kérdése:

B4 remover-t használt már valaki?

Figyelt kérdés
Bevált?
2018. szept. 21. 20:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem igen, a (festett) világosszőke hajamat akartam visszafesteni sötétszőkére, de ilyen zöldes-szürkés-barnás borzalom lett, rögtön vettem egy colour b4-t és visszahozta az előző világosszőke hajamat.
2018. szept. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, többször is. Legelőször kb 5 éve mikor meguntam a feketét és az eredetit visszakaptam vele. Aztán azóta kb 3x használtam én is hasonló baleseteknél mint az előző, szőkített hajra kentem bolti festéket ami borzalmas lett és nyomtalanul kiszedte. A lényeg hogy jól tekerd be folpakkal, esetleg hajszárítóval is rámelegíthetsz egy kicsit és az öblítési időket pontosan tartsd be. Az egyetlen hátránya hogy kicsit kiszárítja közben de egy nagy adag balzsam vagy pakolás rendbehozza
2018. szept. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Metionin ***** válasza:
Igen, feketét szedtem le vele, ilyen vöröses barna lett tőle.
2018. szept. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

A fodrász azt mondta h ő semmi jót nem hallott, inkább menjek el blansolásra, végülis neki abból lenne érdeke.

Az enyém vörös csak világosabbat szeretnék.

Viszont derékig érő, igy az egészre gondolom nem elég egy dobozzal, szerintetek?

2018. szept. 22. 12:33
 5/7 Metionin ***** válasza:
Szerintem derékig érőre 2 kell, de még így is lehet hogy olcsóbban úszod meg mint a fodrászt.
2018. szept. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Milyen vörös és mi van alatta? Ha világosítva van akkor a colorb4-től nem lesz világosabb, ez csak az eredeti hajadnál sötétebb vagy szőkített hajra kent sötétebb festéket tud leszedni. Ilyen esetben akkor tényleg szőkíteni kéne. Ha sötét vörös akkor megéri megcsinálni.
2018. szept. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

A hajam elötte világosbarna szőke végű ombre volt.

Aki esetleg ilyen helyzetbe kerül a szódabikarbona és a citromsó elég jó koptató hatású.Sajnos a tövénél ahol az eredeti hajam volt, világosodott, de ott még mindig nagyon vörös.

Én csak világosabra vágyom, mert utána is vörös lessz csak rézvörös.

2018. szept. 24. 06:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!