Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Diffúzoros hajszárító? Érdemes...

Diffúzoros hajszárító? Érdemes valami drágát venni vagy elég ha fodrászkellékesben veszek egy fejet ami minden hajszárítóra jó?

Figyelt kérdés

(pl sedusa, van ilyenetek? Www. Hajformazo.hu)



Hullámos hajam van de kb egy nap után kócos,rendezetlen... gondoltam veszek egy diffúzoros hajszárítót... de milyet?


2010. jún. 22. 22:10
 1/2 anonim válasza:
Szia! Látom, nem írt neked senki, akkor én megpróbálok segíteni:-) Nekem a fodrászom nem ajánlotta a fodrászkellékes diffúzort ,inkább a diff.hajszárítót, abból is a Remingtont. Azt használják a profik is elvileg.
2010. jún. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem is hullámos-göndör a hajam, és már évek óta diffúzoros hajszárítót használok. Elég sokba került, profi, nagyon szeretem, a többiről nem tudok nyilatkozni. De azért ne várj tőle csodát, a göndör haj átka, hogy nem lehet fésülni, csak hajmosáskor, úgyhogy mindenképpen kócos lesz picit :P Nekem a fodrász zselét szokott rá rakni (nem azt a keményebb állagút, inkább folyékonyat), attól tincsesedik, kevésbé lesz kócos hatású.
2010. jún. 30. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!