Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A fodrász tudja úgy vágni a...

A fodrász tudja úgy vágni a hajam, hogy a vége ne szögegyenes legyen?

Figyelt kérdés

2018. szept. 26. 22:18
 1/8 anonim ***** válasza:
40%
Ezt mégis hogy kell érteni? Esetleg valami szemléltetőkép van arról, hogy mire gondolsz?
2018. szept. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
49%
Komolyan kérdezem, mert nem értem...
2018. szept. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
42%
Én tudom. Leegyszerűsítve pl szerintem arra gondol, hogy-ez most egy példa; tehát leegyszerűsítem; tehát hogy a hajának az alja például hátul nem így áll |_| hanem így U, hogy kicsit ilyen U alakban:) És egyébként tudja úgy vágni, igen:) Mármint, ha erre gondolsz,Kérdező:)
2018. szept. 27. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
43%

*szal, hogy ne egyenesre nyesse, hanem legyen még benne egy ív. Meg még olyanra is meg tudja, hogy

---hát, ha a vége bekunkorodik, arra gondolsz, hogy befelé kunkorodik, akkor annak úgy kell megszáradnia, belülről is kell még talán fésülni, asszem kell. Pl az a nem a legrövidebb, de még nem is igazán hosszú, ha befele áll a vége.

---Vagy még, olyanra is tudja, hogy ilyen lépcsőzetesen

||||||

.||||

.|||

hogy a vége felé elvékonyodik.

Itt a pontokra most ne figyelj, azért raktam inkább pontokat; arra az esetre; hogyha esetleg a szóközöket kirakná, szóval oda 'levegő' van téve:)

Meg amúgy nem tökéletesen rajzoltam:)

||||||||||

.|||||||

..|||||

...||||

...|||

....||


Ez mán egy közelebbi:)

2018. szept. 27. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
29%

*ja és a begörbül a vége, azt ilyen J-betű szerűen:)


COJ

A C helyére egy j-nek a tükörképét képzeljétek, a teteje meg ilyen zárójel elfordítva (

:) (itt az O a feje:))

2018. szept. 27. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
78%
Te elég beteg vagy utolsó.
2018. szept. 27. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
V vagy U alakban igen
2018. szept. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Amire a kérdező gondol az a hajszálak puhítása, így nevezik. A Fodrász megfog a két ujja között egy széles lapos tincset, és függőlegesen belevagdos ollóval.
2018. szept. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!