Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak ha hajmosás...

Mit csináljak ha hajmosás után ez a szenvedés van?

Figyelt kérdés

Hajmosás után a kb vállig érő hajam olyan gubancos, hogy nem tudom megfésülni, már több hajkefém szétesett, ezenkívül a fél hajam kitépődik fájdalmak közepette (tehát nem hullik kifejezetten a hajam alapból)

A végén nem fog maradni hajam :(

20/F



2018. szept. 29. 15:50
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Használsz hajbalzsamot?
2018. szept. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Használj fésülés könnyítő spray-t...és nem téped ki a hajad
2018. szept. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

1: Tanulj meg fésülködni! Azaz ne a hajtövedtől akard csak úgy végighúzni a fésűt, mert az összegabalyodott szálak csak még jobban összekuszálódnak. MINDIG alulról kell kezdeni. A végét kifésülöd, és egyre fentebbről fésülöd. Remélem érthető, ahogy leírtam.

2: Hajmosás előtt NAGYON alaposan fésülködj meg.

3: Használj valamilyen balzsamot.


[link]

2018. szept. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Eddig is (mar egy ideje) alulrol fesulkodtem ugy egy fokkal jobb de meg mindig rossz
2018. szept. 29. 17:59
 5/10 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva ha egy sima fésülködés ekkora gondot okoz, akkor szinte biztos, hogy te csinálsz valamit rosszul.
2018. szept. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Metionin ***** válasza:
Mosás előtt is fésüld ki és használj balzsamot. Egy normális bontó hajkefe se árt, van direkt ilyen.
2018. szept. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Utolsó: mosás közben borzolom össze vissza, minek előtte kifésülni?
2018. szept. 30. 11:04
 8/10 anonim ***** válasza:
Én is voltam így ezzel, aztán a végén azt mondtam, hogy a f.om se fog vele tovább szenvedni, nullással le az egészet. Ez volt 5 éve, azóta is maradtam ennél a megoldásnál, sőt idővel a borotvára is ráálltam. Kib.tt kirány érzés így, ennél jobb nincs szerintem. 28/F
2018. szept. 30. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
ennyire nekem nem mindegy hogy hogy nézek ki
2018. okt. 1. 00:15
 10/10 Metionin ***** válasza:
Ha egy sima kifésült hajat borzolsz össze vissza mosáskor, akkor keletkezik benne x gubanc. De ha nem fésülöd ki akkor a mosáskor keletkező x gubanc mellett ott van az is ami előtte benne volt. Csak próbáld ki hogy előtte kifésülöd.
2018. okt. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!