Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ilyen frizurát mennyire nehéz...

Ilyen frizurát mennyire nehéz megszokni?

Figyelt kérdés
[link]
2018. szept. 30. 11:42
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Letesztelheted (ha ugyanilyen frufrut akarsz) hogy a hajad egyid felét előrefésülöd,van aki nem bítja elviselni hogy “nem lát” amúgy nagyon menő frizkó ^.^
2018. szept. 30. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem biztos, hogy egy ido utan oldalra turned a fuled moge. Nekem is volt anno felfrufrum, de mindig elturtem - nem szerettem, ha a szemembe log. Szerintem te se fogod szeretni, ha nem latsz. Egyebkent pedig ha mellette hosszu hajad van, akkor egy kis oldalfrufru qnnyira nem drasztikus valtozas, konnyen megszokhato.
2018. szept. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez addig ilyen ameddig el nem alszol a fodrász után. Onnantól sima fül mögé tűrt "lenőtt" frufrunak fog kinézni.
2018. szept. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ahogy mondják a többiek. Ráadásul nagyon egészségtelen a szemnek! (Tapasztalat!)
2018. okt. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!