Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szolarium problemak? Nem...

Szolarium problemak? Nem szeretnek ráncos lenni! Bővebben lennt

Figyelt kérdés

Nos,én túlságosan fehér bőrű vagyok,és az önbarnítókat sem nekem találták ki.

Hogyha heti 2* 12percre megyek szoliba,és a szemem környékét bekenem vastagon níveával ,akkor megelőzhetem ,hogy kiszáradjon,ezáltal ráncos legyen? Engem most egyedül csak a szemkörnyékem érdekel,nem akarok huszonéves koromra szarkalábakat,de fehér sem szeretnék maradni.Normális válaszokat,légyszi!

Ti mivel próbáljátok megelőzni,a korai ráncokat,a szoli káros hatásától ?

18L


2010. jún. 23. 14:43
 1/8 anonim válasza:
100%

Szia kedves L/18!


Hát ez nehéz ,és meg is tudlak érteni mivel én barna börü vagyok gyosan megfog a nap ,és szoláriumba is szoktam járni heti 2x legalább ,mig le nem vették a hátamon az anyajegyem azóta nem voltam:)nehéz nektek akik hamar leégnek, amúgy én is észrevettem h a szolitól ráncosabb vagyis oylan petyhüttebb lett a szemem környéke ahogy kihuztam feket szemcerúzával nem volt már olyan feszes mint anno nem mintha oylan öreg lennék, de amikor annyi voltam mint te... most meg 25:)szal sajnos nem tudok hasznos tanáccsal szolgálni, mert van egy pár ismerösöm akiknek szintén iylen problémái vannak de alapvetően ez nem oylan nagy probléma ám, sztem vabnnak lányok akik kifejezetten szépek fehér arcbőrrel, én is lennék az csak nekem fehéren nem szép fehér a bőröm hanem inkább sápadt és foltos smink nélkül, eddig mindneki aki látott smink nélkül azt kérdezte h beteg vagyok e:)úgy h sztem ne érezd annyira rosszul e miatt magad:)

szép napot !

L/25

2010. jún. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

De én akkor is meg szeretném ezt előzni valahogy :S De hát ha nincs más választás:S

Köszi szépen azért:) Még várok válaszokat!

2010. jún. 23. 15:44
 3/8 anonim ***** válasza:
Pont úgy vagyok ezzel, mint te... Sajnos tanácsot nem tudok adni :(
2010. jún. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nálam az önbarnító müködik:P
2010. jún. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nálam is ez a probléma.

Gondolkodtam szoláriumon.De elég érzékeny a bőröm.Inkább csak leégni szoktam:( Szóval megtudlak érteni!

Lehet,hogy inkább le is mondok a szoláriumról.Hiszen azt sem szeretném ha ráncos lennék még idő előtt...

Barnító krém?inkább akkor marad a természetesség.

2010. jún. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Beauty sun tabletta + veszel a dma-ba beta kreatint és aztis fogod szedni naponta 2 tőt mind a ketőből aztán mehetsz szoliba meg napozhatsz is.és nem fogsz leégni meg nem lesznek ráncok sem.
2010. jún. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia!Szerintem semmiképp se Niveával kend be,lehet venni drogériában Dr Kelen Sunsolar Plus nevü termékét,ami direkt érzékeny bőrre van.Lehet venni mini szerelésben is,de ez az egész testedre jó,a nagy tubus ára kb. 1000 ft. Én is fehér vagyok,de merek járni.Eddig kétszer voltam 5 és 10 percet,de már látszik :) Sok sikert!
2010. jún. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
még tippek ?
2010. júl. 14. 13:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!