Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Töredezett haj ellen?

Töredezett haj ellen?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az én hajam elég vékonyszálú és a vége mindig töredezik. Szeretnék szép hosszú hajat, de akárhányszor levagatom és nő egy bizonyos hossz után nem nő tovább aztán a vége eltöredezik. Ez ilyen ördögi kör. Hiába használok rá balzsamot ami erre van, próbálok odafigyelni a vitamindús étkezésre is semmi haszna. Segítsetek kérlek! Hogy tudna megnoni a hajam hosszúra úgy, hogy a vége nem törik el. A válszokat nagyon szépen köszönöm előre is!
2018. okt. 3. 22:52
 1/5 anonim ***** válasza:
64%

Hajvegapolo,hajpakolas

Fodraszkellekesbe menj ott tudnak neked segíteni

2018. okt. 4. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne érje hő, se hajszárítót, se hajformázó termékeket ne használj. Hajmosás után ne dörzsölgesd, csak itass fel a felesleges vizet a törölközővel, aztán csavard be a hajad 10-15 percre, sok nedvességet felszív és nem roncsolod a dörzsöléssel a szálakat. Hajvégápoló olaj és hajpakolás minden hajmosáskor kell. És mielőtt ezt elkezded, le kell vágni odáig, ahol teljesen egészséges.
2018. okt. 4. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bocsi hogy beleirok de ez engem is érdekel. 2 naponta mosok hajat mert zsírosodik, ezért hajpakolást nem tudok minden alkalomkor felkenni. Hajvegápolot keresek amit nem kell leöblíteni. Gliss kurtol hullani kezdett a hajam, azt nem veszek többet.
2018. okt. 4. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia! Biotina lósamponnal mosd a hajad, abban A vitamin van ezért gyorsabban nő.

Szedhetsz mellé valami szépségvitamint is, én a Biovan-t szedtem, nekem sokat segített. Tényleg szebb lett tőle az arcom, a körmeim és a hajam is.

2018. okt. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! Esetleg olyan sampon, olaj, pakolás amit segíteni vagy nektek bevalt le tudnátok írni a termék pontos nevét?
2018. okt. 4. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!