Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha világosbarna hajamat...

Ha világosbarna hajamat befestem ezzel a festékkel, akkor ilyen színt kapok?

Figyelt kérdés

eredeti (festetlen)hajszínem:


[link]


amilyet szeretnék:


[link]


olyan lesz, mint a dobozon? és igaz az, hogyha minél tovább hagyom a szőke festéket a hajamon, akkor annál világosabb lesz? szőkék segítsetek! :)


2010. jún. 23. 17:12
 1/3 anonim ***** válasza:
igen valószínű ilyen lesz , de egyébként szoktak a doboz hátulján lenni ilyen képek, hogy milyen színből milyen lesz és igen minél tovább rajta hagyod annál jobban leszívja, de sose szabad tovább rajta hagyni, mint amennyit ír az útmutató max időnek...igazából én fodrászra bíznám a dolgot ha most festesz először hajat lehet h nem lesz egyenletes
2010. jún. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

nem most festek először, csak évekkel ezelőtt (kb 4 éve) voltam utoljára festve, de az is csak színező volt, és tudom, hogy van a hátulján színskála, de sokan írták itt, hogy nem olyan színt kaptak, mint ami a skálán volt, bár biztos minél nagyobb az eltérés az eredeti és a festék között, annál inkább nem olyan lesz, nem?


köszönöm a választ!

2010. jún. 23. 17:24
 3/3 anonim ***** válasza:

Én hennával festem a hajam, és nekem is majdnem olyan színű a hajam, mint neked (nekem vannak benne szőke tincsek). Megnyugtatlak: mi jártunk a legjobban:) ugyanis a mi hajszínünk pont olyan, hogy ugyanolyat (max. 1 árnylat eltérés lesz) fogunk kapni, mint amilyet szeretnénk. Nálam legalábbis hennánál így működik, egyik barátnőm is azt mondta, hogy ha festeni szeretnék, akkor is nekem könnyű, nem fog eltérni a szín.

Ellenben az egyik ismerősöm Garnier hajfestéket vásárol, és akármilyen barnát vesz is, a végén mindig vörös hajszínt kap, csak más árnyalatokba, pedig neki is világosbarna a haja. Ugyanígy járt mégegy ismerősöm, szóval csak óvatosan a Garnierrel (pl. csokibarna helyett burgundivöröst kapott, karamell helyett írvöröset).

2010. jún. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!