Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan lehet fényes és csillóg...

Hogyan lehet fényes és csillógó a hajam?

Figyelt kérdés
Középhoszzú,természetes göndör,barna hajam van.Nem igazán fényes. Vasalom.2in1 sampont(Advance Techniques-AVON)használok. És másmilyen balzsamot. Göndörítő hajhabot rakok rá 2 hajmosás óta de mivel göndör a hajam a göndörítő hajhab csak kisimítja és akkor úgy néz ki mint a szénaboglya.Mikor vasalom akkor kislányosabb arcom van mint mior göndör.A fu-frum hátra van tűzve mert a szemembe lóg és mert, növesztem.Nekem nem olyan könnyen zsírosodó hajtípusom van ezért elég fénytelen. Hajmosás után nem szárítom meg csak törőlközővel megtörlöm jól.Hagyom megszáradni magától akkor lesz göndör.Kivéve , ha hajhabot rakok rá mármint göndörítőt.Azt szeretném megtudni hoyg hogyan lehetne fényesebb,egézségesebb.Légyszí segítsetek. [link] Ehhez hasonlóan göndör a hajam csak barnába.
2010. jún. 23. 21:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Ölitsd le higitott citrolével.
2010. jún. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem használj olyan sampont ami direkt göndör hajra van,és fényt ad a hajnak.. én nmetudok ajánlani semmit mert nekem egyenes hajam van.. :) vagy amitőlnekem nagyon szép fényes,puha a hajam az a nivea gyémántragyogás balzsamjától
2010. jún. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a kommenteket. De ha valaki tud még sampont , balzsamot ajánlani akkor léccike.
2010. jún. 24. 14:49
 4/5 anonim ***** válasza:

ecetes lanygosvizes leöblités hajmosás után.

a vasalót próbáld meg ritkábban használni, attól aztán a legutolsó esetbe sem lesz fényes a haj, meg puha sem az biztos (énis vasaltam egy ideig, pont olyan hajam van mint neked, csak majdenm hátközépig érő.)


amugymeg ha igazán fényes hajat akarsz, akkor fesd vagy szinezd be a hajszineddel azonos v. (ha tetszene neked) kicsit sötétebb festékkel a hajad. Ettől tényleg fényes lesz!;) viszont fontos, h ammóniamentes legyen.

(én egyszer beszíneztem a hajam egy picit sötétebbre és hűűűhát elégszép fényes lett:)

2010. aug. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

még utóbbi vagyok. amugymeg ne hagyatkozz az ilyen-olyan agyonreklámozott termékekre, én egy csomó pénzt ki adtam mindenféle ragyogásfokozó hülyeségre, és nem lett semmi,

SŐT inkább az olcsóbb termékek váltak be, pl (gondolom ismered) a WU2 Miraculum sampontól is fényesebb és puhább lett a hajam. és abból 1 liter vmi néhányszáz forint.:D


nna tehát én ezeket ajánlom, bocs a regényért.

Ha kipróbáltál vmit, írd meg milyen lett mindenképpen !!

2010. aug. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!