Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Első pénisz szőr nyírásnál...

Első pénisz szőr nyírásnál viszkető dudorok nőttek ki, és ha megnyomom, egy kis fehér cucc folyik belőlük! Mi baj lehet?

Figyelt kérdés
2018. okt. 17. 11:16
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szőrtüsző gyulladás szerintem.
2018. okt. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ismerős, elmúlik, ne aggódj miatta. Fontos, hogy tiszta borotvát használj, és (ízlés kérdése) nem kell teljesen nullára leszedni, én is csak egy bizonyos reszig szoktam. Vagy max megigazítani egy kicsit, de most télre hagyom, nem izzadok annyit, nem kell. Használj after shave-et, nem fog viszketni. Egy a gond, hamar visszanő, kb 1 hét alatt akkora mint volt. Tehát teljesen csupaszra nem éei meg ne szenvedj vele. Ha kell vmi akk írj privi
2018. okt. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!