Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Általános iskolába hány éves...

Általános iskolába hány éves kortól "lehet" hajat SZÖKÍTENI? ( mármint hogy csak a végét)

Figyelt kérdés

2018. okt. 21. 18:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Tanár függő
2018. okt. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Iskola függő inkább mintsem tanár.Megkell kérdezni,hogy a házi rendben mit írnak.De sok iskolában a szőkités nem probléma.
2018. okt. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Hát, mivel általános iskoláról van szó... Középiskolában a kutyát sem érdekli, de az általános iskolában mindenért képesek beszólni. Nekem anno a körömlakkot se engedték, illetve van aki használt talán szempillaspirált, és arra is beszóltak...


A haj aljának szőkítése egyáltalán nem durva, de én eltudom képzelni, hogy bajuk lesz vele. Szóval iskolafüggő. Esetleg házirendben nézd meg.

2018. okt. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A házirendben hajfestés van, szőkítés nincs
2018. okt. 22. 08:43
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ott a szőkítésre is értették. Nálunk az egyik lányt nagyon leszólta az egyik tanár, pedig nem volt mesterségesen szőkítve a haja (vagy legalábbis szerintem nem). Döntsd el, hogy mennyire van kedved háborúzni velük. Ha csak a hajad vége van kiszőkítve, és ügyes a fodrász, szerintem meg tudja csinálni úgy, hogy természetesnek hasson.
2018. okt. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Szerintem senki se szólhat bele a suliba hogy milyen a hajad :D én 4.be festettem először hajat és magánsuliba járok ott szóltak hogy nem kellett volna és ennyi szerintem ne érdekeljen
2018. okt. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem tiltját a házirendbe, de se az igazgato se a tanarok nem szoltak semmitse (limezöld haj :D)
2018. okt. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A szőkített hajat festeni is kell utána, szóval ha házirend tiltja a festést akkor nem lehet szőkíteni sem.
2018. okt. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!