Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tudnátok ajánlani tartós...

Tudnátok ajánlani tartós szürke hajfestéket?

Figyelt kérdés
Amit most használok kb 1 het alatt kikopik

2018. okt. 22. 10:32
 1/4 anonim ***** válasza:
49%
Az összes többi is ilyen, ez egy elég kényes szín. 1-1,5 hét alatt kikopik és marad a kiszőkített alap amire ráfestették. Én pont ezért nem csináltattam meg, maradtam a szőkénél. A fodrászom mondta, hogy ezek ennyit bírnak, úgy festessem be ilyenre, hogy ennek a színnek nem lesz elég a havi egy festés.
2018. okt. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem szőkített a hajam,arra festem hamvas,világos szőkével. Majd a Kallos lila sampont használom. Már így is elég ezüstös,de ha nem elég szürke,akkor 3-4 hetente a hajpakolásba keverek egy csepp natúr fekete hajfestéket. Nem kopik gyorsan,és ha nem vagy elégedett a színével,gyakran meg lehet ismételni.Keverhetsz bele pici hidrogént is ha tartósabbat szeretnél,de így is totál jó 🙂 👇🏻

[link]

2018. okt. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
48%

Elso nagy hulyeseget mond.

Nekem fodrasz keverte ki a festeket es hamvasitoval apoltam, 1 evig nem kellett ujrafesteni (atmenetes lenovesem volt)

2018. okt. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Fekete festék+pakolással szerintem majd kipróbálom

(Jelenleg Imperity alumíniumszürkével festem de hamar kikopik)

2018. okt. 24. 19:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!