Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » SOS dekoltázs pattanások...

SOS dekoltázs pattanások ellen mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
már évek óta küszködök vele. régen az arcom is tele volt, de egy bőrgyógyász által gyógyszer segített rajta. egy ideig ez a dekoltázsomra is jó volt, de már jó ideje visszatértek itt. Egyszerűen folyton jönnek ki az újabbak. nem tudok egy olyan pólót sem felvenni amilyet szeretnék, hanem csak olyat ami teljesen takarja a nyakamig az egész mellkasomat:( és a legrosszabb, hogy néhány hónap és itt van a szalagavatóm, és a ruhám természetesen mutat dekoltázst. tele vagyok pattanásokkal, és hegekkel a mellkasomon, nem tudom már mit tegyek. már próbáltam zyneritet, teafaolajat, testápolókat, aloeverát, tonikokat, de semmi. nektek mi vált be??
2018. okt. 23. 09:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Helyes táplálkozás, stabil párkapcsolat és rendszeres szex, ezektől rendbe jönnek a hormonok. Ezen kívül a szolárium nagyon jót tesz a pattanásos bőrnek; a problémás felszínt gyakorlatilag lepörköli rólad, és szép, egységes lesz tőle a bőröd mindenhol, nem zsíros, fénylő, húzódó.
2018. okt. 23. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem a parfümtől jönnek ki. Ha nem fújok oda, akkor idő után kitisztul a bőröm. Még ruhán keresztül sem fújhatok mellkasra.
2018. okt. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!