Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lehetseges az, hogy a fekete...

Lehetseges az, hogy a fekete hajamat tincseztetve fessek at nekem barnara?

Figyelt kérdés
Fekete a hajam...lehetseges az hogy az egeszet tincseztetve fessek nekem barnara ... szokites nelkul?
2010. jún. 24. 17:39
 1/7 anonim ***** válasza:
63%
NEM!!! Fodrász vagyok ezt egyik hülye sem vállalná el neked.
2010. jún. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
63%
b*szdmeg erre van a google néhabelenézhetnél
2010. jún. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
63%
Első vagyok. És még az hogy senki nem vállalja el neked, még azonfalül olyan ronda lennél hogy sírva fakadnának a rokonaid
2010. jún. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
miert? Hat elso neked sem lehet tul sok kliensed akkor :))
2010. jún. 24. 17:47
 5/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok.


Hidd el vannak sokan és van sok olyan hülye mint te akik ugyanezt akarják megcsináltatni. De a sok hülye nem fogja fel hogy ezt nem lehet

2010. jún. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
hidd el ezt az oldalt azert talaltak ki hogy az en kerdesemre valaszoljanak a nelkul hogy lehulyezzenek. Pff hat dragam,szerintem nem tul sok kliensed lehet,ugyanis a tegnap megcsinaltattam a hajam. Fefetebol gesztenye barna es szoke tincs. Minden ugy jott ki ahogyan en akartam, igazad van mert konnyebb nevtelenul lehulyezni valakit mint bevallani azt hogy bena vagy :))
2010. jún. 26. 16:42
 7/7 anonim ***** válasza:

Azért kénék képet hogy milyen ronda lehetsz ha a szar hajad színével akarod elfedni a fejed. És hidd el vannak vendégeim de te úgyis állat vagy.

ja és ha nem tűnne fel a csöppnyi gesztenyebarna hajadnak akkor első voltam

2010. júl. 5. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!