Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Most jöttem fodrásztól és a...

Most jöttem fodrásztól és a hajam enyhén sárga lett :S Holnap ballagásra megyek, mit tegyek, ha megmosom kopik belole?

Figyelt kérdés
2010. jún. 24. 19:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Valahol azt hallottam, hogy ha wu2-vel mosod, akkor az kihozza belőle színt. (nyílván nem teljesen, nem tudom..) én még nem próbáltam
2010. jún. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sztem vegyél v.milyen bemosó sampont az seggít.
2010. jún. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Hát egy nap alatt már semmilyen sampon nem fog segíteni. Ezt a fodrásznál kellett volna észrevenned és szólni, mikor még tudott volna festeni rá valami természetesebb színt.

Ha lesz még időd a ballagás előtt és tényleg ennyire fontos akkor javaslom holnap menj vissza a fodrászhoz.

2010. jún. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

kenj rá egy lemosható festéket, az ballagásra jó lesz, aztán hozasd rendbe a fodrásszal


20Ł

2010. jún. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
hamvasítósampon!és hagyd rajta vagy 20percig a habot!
2010. jún. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Gondolom szőkítetted...vegyél hamvasító sampont.
2010. jún. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
vegyél hajfestéket és fesd be barnára
2010. jún. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó ,remélem ezt te sem gondoltad komolyan !!



Köszi a válaszokat ...hát sajna már nem lesz idpm mer fél9re már megyek de már beszereztem egy hamvasito sampont remélem segit :)

2010. jún. 24. 22:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!