Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hol csináltathatnék jó kpopfiú...

Hol csináltathatnék jó kpopfiú szerű hajat?

Figyelt kérdés

Ha elmennék egy normális fodrászhoz az tudna nekem jól olyan hajat csinálni mint ami nekik van és ha mutatok képeket felismerni hogy az én hajammal melyiket lehetne csinálni és melyik illik hozzám? Vagy valaki ismer olyan helyet amiben megbízhatok?

Tudom hülye kérdés, de nagyon érdekel és nem találok róla semmit. Minden kis információ jól jönne.

És kérem csak a kérdésre válaszoljatok. Nem akarok olyan válaszokat hogy: Miért? De béna. Nem tudom. Miért nem kérdezed meg?. Előre köszönöm a válaszokat. Az igazi válaszokat. Ha nem tudsz válaszolni nem kell. (bocsánat de a kérdéseim 90%-ára nem kapok rendes választ ezért már most félek)



2018. okt. 26. 19:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem bármelyik fodrász me tudja neked csinálni, ha mutatsz neki képet, nem bonyolult az olyan haj.
2018. okt. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Keress rá kicsit a neten, hátha nem ismeri. Úgy tudom Ázsiában van egy technika, hogyan vágják fel hátul a hajat, kicsit másképp mint nálunk. De keress képeket, többet is több szögből, biztos meg tudja csinálni ^^
2018. okt. 29. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!