Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tudnátok segíteni mivel tudok...

Tudnátok segíteni mivel tudok szép arcbőrt elérni?

Figyelt kérdés
A homlokom eléggé pattanásos és a szemem alatt óriási lila karikák vannak (hiába alszok napi kb 10órát) és már nagyon vágyok egy szép arcbőrre. (ha tudtok esetleg házi megoldásokat is azokat is megköszönném)
2018. okt. 27. 21:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem az egészséges étkezés eltüntette a szemem alól a fekete karikákat. Igazából a szemhélyam is furcsa színű volt, elütött az arcbőrömtől, tudtam, hogy valami nincs rendben. Nagyon hiányoztak is már a zöldségek-gyümölcsök, így elkezdtem rengeteg zöldség alapú receptet keresni a neten, és megváltoztattam a táplálkozási szokásaimat. 2 hét alatt teljeseb eltűntek a karikák. Száraz, gyorsan zsírosodó bőröm van, ez is sokat javult. Az elején az olajos arcápolást használtam, de aztan azt is elhagytam, mert nem volt rá szükség.
2018. okt. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, elkezdek egézségesebben enni remélem nekem is befog vállni! :)
2018. okt. 27. 22:01
 3/3 anonim válasza:
a szemed alatti karikákat a kevés folyadék fogyasztás is okozhazja. próbálj több vizet inni. és igen, az egészséges táplálkozás azaz a jó minőségű élelmiszerek segíthetnek hogy szebb legyen a bőröd. próbálj olyan gyümölcsöket enni amiben sok az E és C vitamin ezek szépítik a bőrt.
2018. okt. 27. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!