Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A hajlatokban szeretném...

A hajlatokban szeretném epilálni az intim szférám. Ott jobban fáj mint máshol, nem?

Figyelt kérdés
Zavaró, valamint ott nehéz borotválni. F
2010. jún. 24. 22:28
 1/6 anonim válasza:
Én pont ma próbáltam, de iszonyúan fáj.
2010. jún. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Borzasztóóóó...Nekem nem is ment,pedig nagy a fájdalomtűrő képességem...Ott inkább marad a borotva.Egyszer évekkel ezelőtt összeszorított foggal megcsináltam,sírtam a végére.Olyan sebes lett,hogy azt hittem,sose jön rendbe.Mikor meggyógyult,azt mondtam,soha többet...
2010. jún. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Melyik részen? Én a szemérem ajkak kivévteléve epilálom. Először szar, de amúgy nem nagy szám. Csak ügyelj arra, hogy ne legyen nagyon hosszú a szőr és az egészen lágy részek nagyon fájnak. Én egy ideig lusti voltam, borotváltam megint, és utána nagyon fájt. Kinövesztettem, elmentem egy teljes gyantára, és mikor nőtt ki, akkor epiláltam. Ha fájós vagy, szerintem ez a legjobb. menj el egy gyantázásra, lekapja gyorsan, és utána könnyebb epilálni.
2010. jún. 25. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
tesi óra előtt az öltözőben volt egy csaj aki állandóan félmeztelen rohangált egy szál átlátszó tangában a lába közt a bikini vonalon a bőre olyan volt mint egy ááá el sem tudom mondani apró feldagadt pattanás szerű képződmények, én buta meg megkérdeztem ez mitől van mire lehúzta a bugyiját és meg mutatta az egésszet és elmesélte hogy ő epilálja mert az milyen jó, de van amikor nehezen gyógyul meg meg mire meggyógyul nől újra a szőr..:D ehjj mondom akkor ezt mellőzöm.. nem szép látvány..:D
2010. jún. 25. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Pont, hogy a borotválástól olyan csúnya amúgy.
2010. jún. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Hát ha a szőrnövekedéssel ellentétesen borotválod,tényleg ronda,sebes,begyulladt szőrüszős lesz!Szőrnövéssel megegyező irányba kell,és nagyon jó minőségű borotvával,vagy lehet eldobható is,de az max. pár alkalommal jó.Utána be lehet kenni sudocremmel,tuti nem gyullad be.
2010. jún. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!