Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tegnap voltam fodrásznál és...

Tegnap voltam fodrásznál és sárgás lett a hajam töve, holnap megmosom hamvasito samponnal, szerintetek 2 hét mulva mehetek ujra festeni? A hajam egyébként birja, csak szeretném ha már fehéres lenne, de sajna még vannak benne sárgás árnyalatok :S

Figyelt kérdés
2010. jún. 24. 22:29
 1/2 anonim ***** válasza:
először lett festve? milyen az alap? festék vagy szőkítőpor?
2010. jún. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nem nem, már régota festetem csak nagyon sokáig ezüstszőke volt és már szeretném ha fehér lenne, ezért fodrászt váltottam, gyogynövényes festékel festi valoban nem látom hogy károsodot volna a hajam tőle, 3. alkalommal voltam nála, és nagyon nagyon sok változást látok, kezd fehéredni, már elég világos, csak még vannak benne sárga árnyalatok, főleg a töve de alapbol sötétbarna a hajam szoval megértem. holnap mindenképp megmosom schauma reflex hamvassito samponnal kiváncsi leszek az eredményre
2010. jún. 24. 22:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!